Informacje Prawne

Dane rejestrowe firmy:
"SZAMIR" Maria Grzeszkiewicz
ul.Franin 32
95-070 Aleksandrów Łódzki

Użytkowanie

Strona internetowa oraz informacje na niej przedstawione mają wyłącznie charakter informacyjny. Wszelkie informacje przestawione na stronie nie stanową oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Podejmujemy wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. Zastrzegamy sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości, ani zaniedbania zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej Ośrodka Amber stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających niniejszą stronę.

Odpowiedzialność

Dokładamy wszelkich starań aby jak najdokładniej przedstawić nasz Ośrodek Wypoczynkowy Amber – jednak ze względu na ciągłą modernizację obiektu, dostosowywanie do wymogów klientów, oraz obowiązujących przepisów wyposażenie poszczególnych pokoi może się różnić od pokoi przedstawionych na zdjęciach.
Ośrodek Wczasowy Amber nie ponosi odpowiedzialności za żadne bezpośrednie, pośrednie czy wtórne szkody powstałe w związku
z użytkowaniem niniejszej strony internetowej (w tym utratę przychodu, utratę zysku, utratę prognozowanych oszczędności, dodatkowe bądź utracone wydatki, utratę prywatności czy utratę danych itp.)